Amsterdam bira fiyat

Amsterdam Bira Fiyatları 2019 – İşte Pahalı Olma Nedeni

Amsterdam bira fiyatları 2019 yılı boyunca sürekli değişkenlik gösteriyor. Amsterdam bira fiyatları güncel olarak şöyle

Amsterdam bira, bira tüketicileri tarafından en çok tercih edilen seçeneklerin başında yer alıyor. Bu da Amsterdam bira fiyatları 2019 yılı boyunca neden bu kadar yüksek sorusunun cevabı olabilir aslında. Yüksek alkol oranının yanı sıra, alışılageldik bira tadından biraz çıkmak için güzel bir seçeneğe benziyor dersek yanlış olmaz.

Amsterdam bira, şişe tasarımları ile, reklam stratejilerindeki başarı ile insanların gönlünü kazanmış bir bira çeşidine benziyor. Özellikle renk olarak siyah ve koyu renkleri tercih etmesi de daha asil bir görünüm kazanmasına sebep olmuşa benziyor.


Amsterdam Navigator Fiyat

Amsterdam Navigator olarak da adlandırılan Amsterdam biran fiyatları, sürekli olarak değişkenlik gösterdiğinden güncel fiyatların takip edilmesi ve bira alınacağı zaman bu güncel fiyatların dikkate alınması gerekmektedir. Zaman zaman fiyat güncellemeleri büfelere yansırken bilgilendirme sayfalarına yansıyamayabiliyor.

Sürekli olarak zamlanan bira fiyatları hakkında en net bilgiyi yine güncel bilgileri, büfe fiyatlarını takip ederek öğrenebilirsiniz.

Amsterdam Bira Parasının Hakkını Veriyor Mu?

Amsterdam bira alkol oranı oldukça yüksek bir bira çeşididir. Öyle ki bu birayı içtiğinizde aldığınız alkol, yaklaşık olarak 2 farklı biraya denk. Diğer biralar %5 gibi bir alkol oranı ile satışa sunulurken Amsterdam bira çok daha yüksek bir oranda şişelenip satılıyor. Bu nedenle fiyatının hakkını verdiğini söyleyebiliriz.

Tabi bu tam olarak kişisel bir karar meselesidir. Bazı insanlar daha soft içkileri içmeyi severken bazıları daha yüksek alkol oranına sahip içkileri tercih edebiliyor. Bu noktada da kararı verecek kişi, içkiyi içecek olan kişi oluyor.

Oku:   Bira Nedir? Bira hakkında her şey

Efes EXTRA SHOT Vs Amsterdam Navigator hangisinin alkol oranı fiyatına göre daha yüksek sorusunun cevabını araştırdığımız ve Amsterdam bira alkol oranı hakkında bilgi verdiğimiz makaleye göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederim. Bu birayı içerken size bambaşka bir bakış açısı kazandıracağından eminiz.

Amsterdan bira fiyatları
Amsterdan bira fiyatları

Amsterdam bira fiyatları 2019

2019 yılı için güncel Amsterdam bira fiyatları, sürekli değişkenlik gösterebiliyor. Aşağıda göreceğiniz güncel fiyatlar, Amsterdam biranın genel satışı için belirlenen fiyatlardır.

AMSTERDAM NAVIGATOR 500 Ml (Teneke Kutu) Fiyatı 16,00 TL’dir

AMSTERDAM NAVIGATOR 500 Ml (Tek Yön Şişe) Fiyatı 16,00 TL’dir

Amsterdam NAVIGATOR biranın en büyük rakibi olan Efes EXTRA SHOT fiyatı ise güncel haliyle


Efes EXTRA SHOT 237 Ml (Teneke Kutu) Fiyatı 9 TL’dir

Efes EXTRA 500 Ml (Teneke Kutu) Fiyatı 14,5 TL’dir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir