Blog Nasıl Açılır – 15 DAKİKADA BLOG AÇMAK

Blog yazarak para kazanmak , internette zaman geçiren herkesin ilgisini çeken bir konu. Blog nasıl açılır öğrenip hemen para kazanmaya başlamak keyifli bir düşünce.

Bu konuda çok fazla detay, karmaşık konular, bilmeniz gereken şeyler var. Bu videoda sizlere kısaca blog yazmak hakkında bilgiler vermeye çalıştım.

Blogger 2021 özel video ile internetten para kazanma 2021 yılında yine üst sıralarda. Blogger 2021 videomuz ile. Blog nasıl açılır öğrenebileceğiniz bu videoda blog wordpress altyapısı kullanılarak oluşturuldu.

Tabi ki sen farklı bir altyapı kullanarak da oluşturabilirsin. Blog wordpress ile oluşturulduğunda çok daha stabil çalışıyor ve WordPress in sunduğu avantajlardan yararlanabiliyoruz. Nasıl blog açılır öğrenmek ve blog açma işleminin ardından ilk içeriklerinizi eklemeniz için bu video internetten para kazanma 2021 yılı için en iyi rehber.

Guzelhosting İndirim Kodu: MAHMUTTV10

Blog yazarak para kazanmak için biraz para harcamanız gerekiyor maalesef. Bunun için kendine bir hosting ve domain satın almalısın. Bu videoya özel olarak Güzel hosting ile anlaşarak özel bir indirim aldım. Bu indirimi kullanarak %10 indirimli bir şekilde hosting alabiliyorsun. internetten para kazanma 2021 yılında ancak bu yolla mümkün


Blog Nasıl Açılır – Blog Açmak İçin Gerekli Olan Her Şey

Blog açmak için bazen çok daha fazlasına ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz fakat konu tam olarak bu videodakinden ibaret. Yani bir blog açmak istiyorsanız, bu videodaki adımları uygulayıp 15 dakikada kendi blog sitenizi yayına koyabiliyorsunuz.

Domainden tutun hosting hizmetlerine kadar, tasarım-tema yönetiminden içerik eklemeye kadar ihtiyacınız olan tüm bilgi ve örnekler videoda anlatıldığı için ek bir şey eklemek gerekmiyor.

Oku:   Modern Takipçi En Ucuz Takipçi Sitesi

Bu konuda soru işaretleriniz varsa direkt videonun yorum kısmına yorumlarsanız kitleden yardım alırsınız.

Blog nasıl açılır ve blog nasıl kurulur buradan izleyebilirsiniz.

Blog Nasıl Kurulur? Para Kazandırır Mı?


Blog nasıl kurulur sorusunun cevabını tam olarak verdik aslında ama şimdi bir de kazandırır mı kısmı var. Bir sitenin para kazandırıp kazandırmayacağı tamamen size ve Google’a bağlı. Bu yüzden internette gezinip ben en iyisiyim diyen hiç kimse bu konuda net miktar veremez.

Eğer düzenli içerikler eklerseniz, sitenizle ilgilenip onu koruyup kollarsanız emin olun dönüşü muhteşem olur. İnsanlar artık her şeyi internetten araştırıyorlar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir