photomath uygulaması

Günlük hayatınızda her an kullanabileceğiniz 6 Muhteşem uygulama !

Sizler için bu yazımızda, android uygulama marketleri ‘nde bulabileceğiniz  android ve ücretsiz uygulamalar ı listeledik. Bu uygulamalar aynı zamanda IOS ‘da da çalışmaktadır. app store içinde de bulabileceğiniz bu ücretsiz uygulamalar,  akıllı telefonunuzu daha işlevsel kullanmanıza da yardımcı olacak.


Atmosphere

atmosphere uygulaması
atmosphere uygulaması

Uyumak için, bir şeylere odaklanmak için dinlemek isteyebileceğiniz türden onlarca farklı ses seçeneği sunan bu uygulama, Kuş, orman, kamp ateşi gibi farklı sesleri bir araya getirerek güzel bir atmosfer yaratmanıza da olanak veriyor. Böylece arkaplanda ya da uyurken dinleyebileceğiniz seslere kolayca erişebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra atmosphere uygulaması ücretsiz ve reklamları sizi sıkmayacak cinsten.

 

Cam Scanner

cam scanner uygulaması

Evinizde printer var fakat scanner özelliği yoksa, fotokopi çektirmek için kırtasiyeye gitmeniz gerekir. Fakat bu uygulama sayesinde telefonunuzu bir scanner gibi kullanabiliyor ve belgelerinizi, kimlik, pasaport gibi resmi evraklarınızın fotoğrafını çektikten sonra basit bir tarama işleminin ardından, çıktı almaya hazır hale getiriyor. Ayrıca yazılar zor okunuyor ise arka fondan ayırarak size daha kolay okuma imkanı da sunuyor.

 


Brain Focus

brain focus uygulaması
brain focus uygulaması

Ders çalışırken ya da işlerinizi yaparken hem daha iyi odaklanabilmek hem de zamanı iyi kullanabilmek istiyorsanız bu uygulamayı kesinlikle tavsiye ederim. Bu uygulama pomodoro adı verilen bir teknik ile çalışıyor. Bilimsel araştırmalar gösteriyor ki beynimiz, 25 dakika boyunca bir şeye kolayca odaklanabiliyor, 25. Dakikadan sonra ise yavaş yavaş konsantrasyonumuz bozuluyor. Pomodoro tekniği ile 25 dakika boyunca ilgilenmemiz gereken işlerimiz ile ilgilenecek, 5 dakika mola vererek beynimizin dinlenmesini sağlayacak sonra tekrar 25 dakika işimiz ile ilgileneceğiz. Böylece hep odaklı bir şekilde işlerimizi kolayca yapabilecek hem de zamandan muhteşem bir oranda tasarruf edebileceğiz.

Oku:   Türkiye’de içki kültürü neden yok?

 

Photomath

photomath uygulaması
photomath uygulaması

Özellikle öğrenciyseniz çokça kullanacağınız bir uygulamadır Photomath. Bu uygulama sayesinde bir çok zorlu matematiksel işlemleri sadece fotoğrafını çekerek yapabileceksiniz. Ayrıca bu uygulamanın bir benzerine de hiç rastlamadım. İşinize yarayabileceğini düşündüğüm en kullanışlı uygulamalardan birisi de photomath’dır.

 

Trello

trello uygulaması
trello uygulaması

Yapacağınız şeyleri not almayı seviyorsanız bu uygulama tam sizlik. Bilgisayar, tablet ve telefonunuzdan Trello hesabınıza her zaman erişebilecek, bunun yanında ücretsiz bir şekilde kullanacağınız bu uygulama sayesinde bir çok planınızı eksiksiz yerine getirebileceksiniz. Kullanımı da oldukça basit olan bu uygulamaya gerçekten ihtiyaç duyacağınıza inanıyorum.

 


android uygulama marketleri, uygulama şifresi oluşturma, android ücretsiz uygulamalar, android oyun siteleri, app store ücretsiz uygulamalar, android siteleri,android telefona uygulama indiremiyorum, android uygulama indiremiyorum, telefonuma uygulama indiremiyorum, akıllı telefon uygulamalarıen yeni android uygulamalar


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir