Instagram Beğeni Hilesi Denedik | SONUÇ İNANILMAZ

Instagram’ın bu kadar büyük bir uygulama olmasıyla birlikte sosyal medya fenomenleri dehşet paralar kazanmaya başladı. Bununla birlikte iri ufak herkes instagram fenomeni olmaya yemin etmiş gibi çalışıyor. Bir kısım, yorucu emekler ile bir yerlere gelmeye çalışırken bir kısım ise kolay birkaç İnstagram beğeni hilesi ile bunu başarabiliyor.

İnstagram beğeni hilesi tam olarak nedir? Ve daha önemlisi, İnstagram beğeni hilesi nasıl yapılır, bu yazıda bulacaksınız. Birlikte İnstagram beğeni hilesi satın alarak sonuçlarına tanık olacağız. Bakalım gerçekten İnstagram beğeni hilesi işe yarayacak mı yoksa tamamen bir palavra mı?


İnstagram beğeni hilesi Ne İşe Yarıyor?

İnstagram’da paylaştığınız postlar az beğeni mi alıyor? Hiç üzülmeyin. Artık bu işin de cılkı çıktı. Üstelik gerçek olduğuna dahi inanmayacağınız ücretlere. İnstagram beğeni hilesi ile gerçekten beğeni kazanmak mümkün mü? Mümkünse ne kadar beğeni kazanılabiliyor, hepsini göreceksiniz.

Beğeni hilesi kısaca, paylaştığınız bir posta, instagramdaki botlar aracılığı ile beğeni yüklenmesidir. Bu işlem belli bir süre farklılığı gösterse de ortalama 12 saat içinde gerçekleşiyor. Bu tür beğeni hilelerini çeşitli sitelerden temin edebiliyorsunuz. Size bu yazıda, bu hizmeti veren sitelerden bir tanesini örnek olarak alacağız.

İnstagram Beğeni Hilesi Fiyatları Ne Kadar?

Instagram beğeni uygulaması
Instagram beğeni uygulaması

İnstagram beğeni hilesi dediğinizde fiyatların çok ciddi boyutlarda olmasını bekliyorsanız, işin aslı pek de öyle değil. İnsanlar, gözlerinize inanamayacağınız kadar düşük fiyatlar ile bu işleri yapıyor. Size vereceğimiz örnekte hizmet satın alacağımız paket, 1,000 beğeni için sadece 20 TL istiyor. Düşünün ki bir postunuzun 1,000 beğeni almasını istiyorsunuz. Bunun için 20 TL vermeniz yeterli oluyor.

Oku:   Zayıflamak İçin Yapılması Gereken 4 Sihirli Şey

Sitelere göre ücretler değişkenlik gösterebiliyor öncelikle. Mesela instagram beğeni satışı yapan sitelerden bir tanesi olan https://www.neososyal.com/instagram/begeni/ sitesinde 1,000 beğeni için 30 TL isteniyor. Bizim kullanacağımız site, https://www.sadeceon.com/ sitesinde ise 1,000 beğeni için 20 TL isteniyor. Tabi ki de en ucuzunu seçip sadeceon üzerinden deniyoruz J


Sadece On Neler Sunuyor?

Sadece On Sitesi Aslında Ne
Sadece On Sitesi Aslında Ne

Hepsinden önce biraz size sadeceon sitesinden bahsetmek istiyorum. Bu, kesinlikle bir sponsor içerik değildir. Öncelikle bunu belirtmekte yarar var. Amacım, bu işlere bulaşacak olan siz sevgili okurlara yol göstermek. Zira internette bulacağınız sitelerin sunduğu fiyatların çok daha altına hizmetler bulabiliyorsunuz bu platformda.

Sadece on platformu, instagram, facebook beğeni, takipçi hileleri, fotoğraf düzenleme, resim yapma gibi hizmetler sunan bir platform. Site, bu hizmetleri sunan yetenekli insanların satış yapabilmesine yardımcı olurken bir miktar komisyon alıyor. Özellikle küçük işlerinizi yaptırmak için bir genç arıyorsanız, bu site tam size göre.

Gel Gelelim, İnstagram Beğeni Hilesi Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle sadeceon.com sitesine girip “Kayıt Ol” butonuna tıklayarak kaydımızı gerçekleştiriyoruz.
  2. Ardından giriş yaptıktan sonra karşımıza ana sayfa açılacak. Yukarıdaki arama kısmına gelip “instagram beğeni” yazıp aratıyoruz. Karşımıza yüzlerce instagram beğeni hizmeti veren paketler çıkıyor.
  3. Buradan herhangi bir tanesini seçip “Satın Al”a tıklıyoruz. Ardından Sepet’imize gidiyoruz. Sonra da sepetimizi onaylayıp devam ediyoruz.
  4. Kredi kartı ile ödememizi gerçekleştirdikten sonra hizmet otomatik olarak satın alınmış oluyor. Şimdi işin başlama kısmına geldik.
  5. Siparişimizi bulup mesaj kısmından hizmet sunan kişiye beğeni yükletmek istediğimiz postumuzun linkini veriyoruz.
  6. Burada önemli nokta, hesabımız kesinlikle “Herkese Açık” olmalıdır. Yoksa işlem gerçekleşmez ve hizmet sunucu hesabınızı herkese açık yapmanız gerektiğini belirten bir cevap verir. Bu tür şeyler süreci uzatacağı için önceden önlem almanızda yarar var.
  7. Post linkinizi verdikten sonraki 24 saat içinde beğeniler posunuza yüklenir.
Oku:   Bara Gittiğinizde YAPMAMANIZ GEREKEN 6 Şey!

Bu Hizmet Güvenli Mi?

İnstagram, bu tür beğenilerin yüklenmesine çoğu zaman karışmaz fakat hile kullandığınızı tespit ettiği anda sitenizi mimler. Bir dahaki işlemlerinizi tek tek inceler. Eğer hile yapmaya devam ettiğinizi görürse hesabınıza erişim kısıtlaması getirir. Yani, aramalarda artık hesabınız çıkmamaya başlar.

Bu durumu ilerletirseniz de hesabınızı kalıcı olarak kapatabilir. Gerekmedikçe kullanmamanızı öneririz. Gerçi, neden gereksin ki? Ama yine de siz arkadaşlarınıza hava atmak, insanların beğeniler ile gözünü boyamak istiyorsanız, güvenli kaynaklardan bu işi yaptırabilirsiniz.


Hizmeti aldığınız sitenin güvenilir olması çok önemlidir. 20 TL için dolandırıcılık kolay kolay yapılmaz ama olur ya, paranızı alıp ortadan kaybolabilirler. Sadeceon sitesi bu konuda büyük efor harcıyor. Siteden aldığınız hizmetler tamamlanıp siz onay vermeden hizmet sahibine paranızı teslim etmiyor. Böylece paranızın yanmasını tam anlamıyla engelleyebiliyor.

İnstagram beğeni hilesi, beğeni hilesi nasıl yapılır


One Reply to “Instagram Beğeni Hilesi Denedik | SONUÇ İNANILMAZ”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir