Biz Kimiz?

Bar Sokağı, yıllardır Türkiye’nin en iyi içki kültürü sitesi ünvanını gururla taşıyan, şaraplardan tutun da ayrana kadar tüm içeceklerle ilgili Türkiye’de bulabileceğiniz en kapsamlı bilgiyi sunan bir sitedir. Sitemizin temel amacı tüm Türkiye’ye “İçki Kültürü Nedir?” sorusunun cevabını öğretebilmek ve insanların miksolojinin varlığını kavramalarını sağlamaktır. Bu yolda Türkiye’de en iyi olmanın verdiği mutluluğun yanı sıra, Türkiye’deki içki kültürü hakkında içerik azlığının da üzüntüsünü çekmekteyiz. Bu yola Tükiye’nin içki kültürü susuzluğunu gidermek için girdik ve çok kısa zamanda çok iyi yerlere ulaştık.

 Öncelikle belirtmeliyiz ki bu site yoğun olarak Bar, barmen, içkiler, içecekler v.b. gibi konuları ele almaktadır. Fakat bunun haricinde sizin de keşfedeceğiniz gibi bir çok farklı kategoride içeriği de kullanıcılarına sunmaktan çekinmemektedir. Bu sitenin temel mantığı bilgidir. Bilgiyi, öğrenmeyi, araştırmayı seven insanlar için bulabileceğiniz en temel sitedesiniz.

Bu site neden var?

Bu sitenin temel amacı sizlere herhangi bir markanın baskısı altında kalmadan(reklam, sponsorluk vs.) özgür bir bilgi ansiklopedisi sunmaktır. Sitede gezindikçe göreceksiniz ki tam olarak isteyeceğiniz düzende, sürekli değişen, gelişen içerikleri ile “Türkiye’nin en geniş bilgi kaynağı sitesi” olma yolunda hızla ilerliyor. İster menüden herhangi bir kategoriyi araştırın. İsterseniz de arama kutusuna öğrenmek istediğiniz konuyu yazın(içecek ağırlıklı konular ele alınır).

0
Abone
2016 yılından beridir bu sitenin sahibi ve makale yazarlığını yapmaktayım. Yıllarımı alan barmenlik mesleğim sırasında aldığım eğitimler, edindiğim şarap ve miksoloji bilgimi burada, sizinle paylaşmayı böylece hem bilgilerimin her daim taze kalmasını hem de daha yeni şeyler keşfedebilmek için bana ihtiyacım olan motivasyon ve heyecanı vereceğini umdum. Zamanla sitedeki potansiyeli Youtube platformuna taşıyarak size oradan da içerik sunmaya başladım. Bugüne kadar da beni yanıltmadığı için bu siteye ve siz değerli ziyaretçilere teşekkür ederim. Takipte Kalın!
logo
Danjaj
Yönetici