//Malibu Rom Nedir? Nasıl Kullanılır?
malibu hakkında herşey

Malibu Rom Nedir? Nasıl Kullanılır?

Okuma Süresi: < 1 Dakika

Malibu, Karayip adalarının romu ile hindistan cevizinin muhteşem birleşiminden meydana gelen tatlı ve likör çeşitlerine göre yüksek sayılabilecek bir içki türüdür. Birçok kişi onu likör değil rom sınıfına koyarken çok küçük bir sınıfı hala onu likör olarak tanımlamaktadır. şişesi oldukça kaliteli olan bu içkinin barmenliğe yeni başlayan kişilerin şişe çevirme konusunda yararlanabilecekleri güzel bir iksir.

Malibu

Kategori:  Rum
Çeşit:   Coconut
Alkol oranı:  %21
Ülke:  Karayip
Baz: Caribbean Rum

Malibunun daha bir çok çeşiti de mevcut. Portakallıdan tut dark modeline kadar. Fakat kendi sitesinde de Yazdığı gibi. Orjinalini kimse geçemez. Neredeyse bütün barlarda mevcut olan nadir içkilerdendir kendileri. Yoğun tadı, Ananas suyu ile karışımından doğan şahanelik birleşince ortaya gerçek bir harikalar diyarı çıkıyor. Ayrıca Pina colada gibi çok ünlü kokteyllerin de içinde konumunu oldukça iyi koruyor.

 

Malibu şişe tasarımına genel bakış

Şişesine baktığımızda dikkatimizi ilk çeken şey elbette ki palmiye ağaçları ve gün batımı görüntüsü oluyor. Bu basit bir font ile yazılmış yuvarlak ölçülerde ki MALIBU yazısının hemen altında. Güzel bir resmin altında ise klasikleşmiş olan “Karayip Ron’u ve hindistan cevizi aroması  ibaresinin yer aldığını görüyoruz. Şişe oldukça sade ve çok sağlam. Kırılmaya karşı gerçekten dayanıklı bir cam tasarıma sahip. Bu şişenin görselliğine bir hayli uygun düşecek şekilde siyah kapak ta kullanılmış.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...