Red Label Fiyat 2019

Red label fiyat 2019 RED LABEL FİYATINDA SON ARTIŞ

Red label fiyat artışlarından en hızlı etkilenen viskilerden. Bu viski, İskoç viskiler arasında kendinden söz ettiren, en bilindik viski çeşitlerinden ve kaliteli viski kategorisinde yerini alıyor. Red label fiyat 2019 yılında da değişkenliğini korumaya devam ediyor.

Red Label viski, yapılan ani fiyat artışıyla birlikte güncel fiyatlarında da değişikliğe uğradı. Red label viskinin bu kadar yüksek fiyat artışlarına maruz kalacağı, bir süre öngörülemiyordu bile.


Red Label Fiyat 2019 Ani Artış

Türkiye’deki içki fiyatlarındaki sürekli değişiklikten nasibini alan içkiler arasında Red Label da var. Red Label, en çok tüketilen İskoç viskilerden birisidir. Bu nedenle de piyasadaki dalgalanmalardan da bir hayli fazla etkilenebiliyor.

2018 yılıyla kıyaslandığında 2019 yılında inanması güç bir değişiklik ile karşımıza çıkıyor. Sizin için sıraladığımı 2019 yılı için Red label fiyatlarının güncel hali, son fiyat artışından sonraki fiyatlarıdır.

Viski İyi Bir Yatırım Aracı Mı?

Viski fiyatlarının sürekli olarak olağan dışı bir şekilde yükselmesi, insanların artık altın yerine viskiye yatırım yapmalarına sebep olacağa benziyor. Öyle ki içki fiyatları, sürekli olarak artmakta ve bu artış, her zaman için beklenenin çok üzerinde gözüküyor. Eğer yasal bir şekilde viski yatırımı söz konusu olsaydı, viski iyi bir yatırım aracı denilebilirdi bile.


Red Label Viski Nasıl İçilir?

Red Label viski için bu kadar para verdikten sonra onu yanlış tüketmek, yapacağınız en büyük hatalardan biri olacaktır. Red label viskiyi, içi buz dolu bir viski bardağına 10 cl kadar doldurarak içebilirsiniz.

  • Viskiler, kola, enerji içeceği gibi diğer içkiler ile karıştırılarak içilmezler. Bunu çoğu insan tercih etse de yapılmaması gerekir. Viskilerin kendine has tadını, aromasını, kokularını tamamen yok eden bu karışımlar, viskiye verdiğiniz paranın boşa gitmesine sebep olur.
  • Viskiye buz atılmaz sözü “Single Malt” viskiler için geçerlidir. Single malt viskiler fazlasıyla hassas viskilerdir. Bu yüzden buz attığınızda tatları etkilenir. Fakat Red Label, “Blended Malt” bir viskidir. Buz atarak içebilirsiniz. Tadı çok fazla etkilenmez.
  • Viskilerin yanında çikolata ve çerez tüketebilirsiniz. Bazı viski severler peynir ile içseler de bu yanlıştır. Peynir, şarap gibi içkilerin yanında yenilebilir. Viskinin yanında çikolata, çerez gibi yiyecekler tüketilebilir.
Oku:   Pimm's likörü nedir? Pimm's likörü hakkında her şey

Neredeyse 3 Kat Daha Ucuz Olan Fiyatlarıyla Sizi Şaşırtacak Red Label Fiyat Kıbrıs Makalesine Göz Atın.

Ya da direktKuzey Kıbrıs Viski Fiyatlarıisimli makaleye göz atabilirsiniz.

 

Red Label Fiyat 2019 – Güncel Fiyatları

Red label fiyat 2019 yılı güncel hali, aşağıda sıralandığı şekilde belirlenmiştir.

Johnnie Walker Red label fiyat 35 Cl : 94,50 TL

Johnnie Walker Red label fiyat 50 Cl : 124,50 TL

Johnnie Walker Red label fiyat 70 Cl : 172,50 TL


 Johnnie Walker Red label fiyat 100 Cl  / 1 Litre : 237,00 TL

Johnnie Walker Red label fiyat 150 Cl / 1,5 Litre : 340,00 TL


RED LABEL Fiyat 2019

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir