Yeni Rakı Fiyat Listesi 2020

Yeni Rakı Fiyatları 2020 GÜNCEL Fiyat Listesi

Yeni rakı, Türkiye’nin en çok tercih edilen rakı markaları arasında yerini alıyor. İçki piyasasında bu kadar güçlü bir yere sahip olmanın verdiği bazı zorlukları da sürekli fiyatları için aldığı güncellemeler gibi durumlarla karşılıyor.

Yeni Rakı, Türkiye’de üretilen rakı kategorisindeki içkilerden bir tanesidir. Yeni rakı gibi popüler içkiler de zam oranlarından sıkça etkilenir. Yeni rakı fiyat listesi de yakın bir zamanda zamlandı.Bu da bugün aldığınız fiyattan 1 hafta sonra alamayabileceğiniz anlamına gelir. Bu nedenle her satın alımdan önce detaylı olarak kontrol etmek ya da direkt olarak markette kontrol edip öyle satın almak ne mantıklısı olacaktır.


Yeni Rakı Fiyatları Zam Geldi!

Yeni rakı fiyatları da diğer içkilere uygulanan zamlardan nasibini aldı. Özellikle 2020’ye girerken yaşanan fiyat artışlarından en çok etkilenen içki markalarından biri de Yeni rakı oldu diyebiliriz. Yeni rakıya fiyatları, rakıya gelen zam ile birlikte güncellenen fiyatlar aşağıda göreceğiniz gibidir. Bu fiyatları siz de güncel olarak takip edebilirsiniz.

Yeni rakı yerine alternatif bir şeyler içmek isterseniz yine rakı kategorisinde, Tekirdağ rakılarını da deneyebilirsiniz. “Tekirdağ altın serisi” fiyat olarak biraz yüksek olsa da kullanıcıları tarafından beğenildiği söyleniyor. Bununla birlikte Efe Gold, Tekirdağ yaş üzüm gibi rakılar da yeni rakıya alternatif olabilecek içkiler arasındadır.

İŞTE YENİ RAKI 2020 FİYATLARI!

YENİ RAKI FİYAT LİSTESİ
35 ClYeni Rakı Fiyatı77,50 TL
50 ClYeni Rakı Fiyatı107,90 TL
70 ClYeni Rakı Fiyatı152,50 TL
100 ClYeni Rakı Fiyatı195,00 TL
150 ClYeni Rakı Fiyatı286,00 TL
YENİ RAKI YENİ SERİ FİYAT LİSTESİ
35 ClYeni Seri Fiyatı79,90 TL
50 ClYeni Seri Fiyatı109,00 TL
70 ClYeni Seri Fiyatı154,90 TL
100 ClYeni Seri Fiyatı202,50 TL
YENİ RAKI USTALARIN KARIŞIMI FİYATLARI
35 ClYeni Rakı Ustaların Karışımı87,50 TL
70 ClYeni Rakı Ustaların Karışımı196,90 TL
YENİ RAKI ALA FİYAT LİSTESİ
35 Cl Yeni Rakı Ala Fiyatı97,90 TL
70 ClYeni Rakı Ala Fiyatı189,90 TL
Oku:   Likörler nasıl yapılır? Likörün içerisinde neler vardır? Likör yapımı hakkında her ş

Yeni Rakı Fiyatları İçin Zam Bekleniyor.

Yeni rakı fiyat listesi henüz düzenlenmesini ele alırsak, beklenmedik bir şekilde yakın bir tarih için yeni rakı fiyatlarında ve diğer rakı fiyatlarında fiyat artışına gidileceği söyleniyor. Yeni rakı fiyat listesi üzerinde yapılacak yeni bir güncelleme, içki severleri üzeceğe benziyor. Zira henüz yapılan zamların hali hazırda yarattığı bütçe etkisi daha da büyüyecektir.

Rakı Yerine Tercih Edilebilecek İçkiler

Rakı içmek sizin için çok fazla önemli değilse, rakı yerine daha uygun fiyatlı ya da daha farklı lezzetlere sahip içkileri de denemek isteyebilirsiniz. Yeni rakı fiyatları artınca da insan diğer içkileri düşünüyor.


Rakı sever birisiyseniz, likör gibi içkileri çok fazla sevmeyebilirsiniz. Bunun yerine viski, bira, votka ve tabi cin gibi içkileri tercih edebilirsiniz. Özellikle de votka ve cin, rakı severlerin en çok tercih ettiği alternatifler olarak biliniyor.

Karar sizin olmakla birlikte rakı, diğer içkilere oranla vücutta çok daha fazla koku bırakan bir içkidir diyebiliriz. Yine de rakı içmek istiyorsanız, içki kokusu nasıl yok edilir isimli makalemizi okumak isteyebilirsiniz. Özellikle sizi evinizden, işinizden edebilecek bu içki konusuyla başa çıkmanız konusunda size yararlı olacaktır.


One Reply to “Yeni Rakı Fiyatları 2020 GÜNCEL Fiyat Listesi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir