limon ve su

Yüzünüzdeki tüm sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtulmak ister misiniz?

su yüzünüzdeki tüm sivilcelerden ve siyah noktalardan kurtulmak ister misiniz? Peki ya vücudumuzun ihtiyacı olan suyu karşılarken sağlığımıza da önem vermeyi ister misiniz? Ya da su içmeyi alışkanlık haline getirmeyi, daha lezzetli hale getirmeyi ister misiniz? Eğer bunlardan birini bile istiyorsanız tam da sizin için birkaç reçete hazırladık. Denerseniz eminim bir daha suyu sade halde içmek istemeyeceksiniz. Bu sağlıklı formül sizi adeta bağımlı kılacak.

Öncelikle faydalarından bahsedecek olursak, Vücudumuzun gün içinde en çok ihtiyaç duyduğu şey sudur. Çünkü su yaşam kaynağıdır. Yüzümüzde oluşan sivilceler ve siyah noktalar yüzümüzdeki kire ve yağa oranla çoğalmasının yanı sıra vücudumuzdaki su oranına oranla çoğalıp azalma eğilimi gösterdikleri keşfedilmiştir. Bu keşfin üzerinde doktorların bir numaralı odak noktası su olmuştur. Suyun faydaları saymakla bitmez. Peki suyun faydalarını 4-5 katına çıkarmaya var mısınız? Reçeteyi hazırlayıp dilediğiniz zaman içebilirsiniz.

 


Limonlu su

lemon and water ile ilgili görsel sonucu

  • Limon dilimleri
  • İçme suyu

Tek yapmanız gereken bir sürahi suya 4-5 dilim limon atmak ve 10 dakika sonra içmek. Hatta bunun için sürahiye bile gerek yok bardakta da bu formülü uygulayabilir, Sivilce düşmanı limonu vücut dostu su ile birleştirebilirsiniz.

 

Aromalı Su

  • 4-5 tarçın çubuğu
  • 1 portakalın kabuğu
  • İçme suyu

İçip içebileceğiniz en güzel su olacağı konusunda sizi temin edebilirim. Portakalın tarçınla uyumuna hiç bu açıdan baktınız mı bilmiyorum ama eminim sağlığını bir yere koyun lezzeti için bile her gün sürahiler dolusu içebileceksiniz.

 

Afiyet olsun sevgili okur J


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir